Obrázek

Pravidla pro přispívání na fóru

Novinky a diskuse k nim. Nezakládejte zde nová témata, jinak budou přesunuta, či vymazána.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Powerack
Správce
Správce
Příspěvky: 62
Registrován: 15 úno 2019 17:01
Bydliště: Praha
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Pravidla pro přispívání na fóru

Příspěvek od Powerack » 20 úno 2019 23:51

Tato pravidla je nutné akceptovat a dodržovat na celém webu. Jejich porušení bude mít za následek jediný možný trest, kterým je vykázání uživatele z celého webu a zamezení jeho dalšímu přístupu sem.

  1. Každý uživatel má nárok na vytvoření jednoho účtu, ze kterého může libovolně přispívat do všech odemčených kategorií webu k tomu určených a na téma jím zvolené.
  2. Každý uživatel má právo projevit slušnou formou svůj názor na jakékoliv téma související s webem, či jeho zaměřením.
  3. Každý uživatel by měl vkládat své příspěvky teprve poté, co si je po sobě řádně přečte a opraví případné chyby. Vaše příspěvky jsou vaší vizitkou a podle způsobu přispívání na vás mohou ostatní nahlížet.
  4. Je zakázáno vkládat multiposty, tedy více příspěvků bez odpovědi od jednoho uživatele za sebou. Pokud chcete k příspěvku něco přidat, klikněte na tlačítko pro úpravu.
  5. Je zakázáno vkládat reklamy na jakékoliv weby. Odkazy na jakékoliv weby nesouvisející se zaměřením tohoto webu budou odebrány a přispěvatel bude jednou varován. Opakované porušení tohoto pravidla = zákaz přispívání na 30 dní.
  6. Maximální velikost obrázku v podpisu je 468x60px, maximální počet znaků v podpisu je 512. V podpisech nesmí být žádný aktivní odkaz.
  7. Je zakázáno vkládat obrázky větší než 1920x1080px. Maximální velikost obrázku je nastavena na 5MB.
  8. Je přísně zakázáno používat jako svou přezdívku jakákoliv hanlivá slova, urážky, reklamy a další nevhodné výrazy. Účet porušující toto pravidlo bude neprodleně smazán.
  9. Je přísně zakázáno vkládat jakékoliv materiály zabrazující či propagující erotiku či pornografii a to v jakémkoliv podání.
  10. Je přísně zakázáno vkládat jakékoliv hanlivé výrazy. Projevy homofobie, sexismu, rasismu a další podobné neřády mají za následek okamžitý BAN a zákaz přístupu na web. Administrátor webu má právo takovéto příspěvky archivovat jakožto důkazní materiál, který může být dále společně s vašimi dalšími údaji (IP, mail, přezdívka, jméno,...) předán orgánům trestně činným.


Vyhrazuji si tato pravidla kdykoliv bez předchozího upozornění upravit, či od základů změnit.


Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

Zamčeno