Obrázek

Discord

Novinky a diskuse k nim. Nezakládejte zde nová témata, jinak budou přesunuta, či vymazána.

Odpovědět

Jaký ze serverů preferujete?

Jednoznačně Discord. Pryč s TSkem.
3
75%
Ponechme TSko, Discord je zbytečná novota.
1
25%

Celkem hlasů: 4

Powerack
Správce
Správce
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Discord

Příspěvek od Powerack » 20 črc 2019 21:37

Vzhledem k tomu, že jsem se již postaral o nějaký ten základ v podobě Discord serveru (na webu je pozvánka), rozhoduji se, zda má smysl ponechávat spuštěný i TeamSpeak server. Jeho vypnutím totiž získáme cca 10 slotů pro hráče, na druhou stranu není až tak náročný a mít zapnuté dva klientské programy mi přijde nesmyslné.

Zvolte si tedy sami, co zůstane. Jeden hlas na osobu bez možnosti změnit svou volbu.

Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

Godric
První zářezy
První zářezy
Jména postav: Godric

Příspěvek od Godric » 21 črc 2019 14:43

Nelze to srovnávat Powerracku … Discord je více než jen voicechat kdyby šlo jen o ten voicechat tak teamspeak zatím stále nabízí lepší kvalitu. avšak z hlediska všeho ostatního je discord hlavně místem kde se lidé stmelí je to forum jsou to nejčerstvější novinky je to volnej chat mail a nakonec je to také voicechat všechno v jedné velké krabici která se stále plní dalšími lidmi. A navíc je to zadarmo … teamspeak význam stále má já ho použival třeba na větší pvp akce kde je kvalita voicechatu a možnost priority speakra více než žádoucí.

Odpovědět