Server jede na prázdno, návštěvnost mizivá. Pokud to takto bude pokračovat dál, bude nutné jej vypnout. Díky za pochopení.

Krach FLC?

Zde se můžete ptát na co chcete, pokud se to týká hry. Na zbytek je tu volný pokec.

Odpovědět
Peter
První zářezy
První zářezy

Krach FLC?

Příspěvek od Peter » 05 bře 2019 11:53

Čaute

Včera som narazil na problém, že FLC nemá dosť hotovosti. Odvčera si viem vybrať len úplne smiešne čiastky, zhruba do 1000 zátok. Pritom mám na účte peňazí dosť.
Skúšal som tam niečo vložiť a vybrať si to hneď späť, toto funguje. Keď po nejakom čase prídem, tak niečo sa opäť dá vybrať - asi keď niekto robil vklad na svoj účet.
Vie niekto ako presne funguje FLC? Myslím stav ich účtu, evidencia vložených a vybratých peňazí, alebo či majú nejaký denný limit.
Správne by to asi malo fungovať tak, že čo si tam vložím si aj viem hocikedy vybrať. Lebo okrem toho nič iné neposkytujú (úroky, úvery), pri založení účtu pýtajú poplatok, aj pri zmene na spoločný účet. Takže by mali mať viac peňazí ako tam ľudia povkladali.

worldremaker
První zářezy
První zářezy
Jména postav: worldremaker

Příspěvek od worldremaker » 09 dub 2019 15:00

If FOnline is based at 2238/Reloaded there will be some economy failure. This algorithm must be reworked to something similar but still different. The easiest way to fix this is fill the banks by cash ~100000000 of caps by creating there an account by admin character and just pay there this amount of caps.

In other case players will be not able to make the withdrawals and caravans will not pay caps for finished routes.

You can write to me in Czech language.

Odpovědět