Obrázek

Ztráta stanu

Zde se můžete ptát na co chcete, pokud se to týká hry. Na zbytek je tu volný pokec.

Odpovědět
TundraCZ
Panic / Panna
Panic / Panna
Jména postav: Tommy Kotleta

Ztráta stanu

Příspěvek od TundraCZ » 19 črc 2019 10:52

Ahoj
Povedlo se mi umřít i se stanem v inventáři a chci se zeptat jestli je nějaká možnost dostat ho zpět či opakovat úkol při kterém ho dostanu.

PS: Ještě mám dotaz ohledně reputace, pokaždé když přijdu do města tak se mi v daném městě sníží reputace na -85. Je to tím že mám v ruce zbraň nebo něčím jiným?

JohnWick
Překladatel
Překladatel
Jména postav: JohnWick; JohnWickCZ; Spravce

Příspěvek od JohnWick » 19 črc 2019 15:52

Čau, co se týče stanu, tak se obávám, že je nenávratně v trapu, pokud ses tam pro něj nepokusil vrátit, ale nevěš hlavu. Dá se poměrně snadno vyrobit, navíc ze surovin, který není složitý sehnat. :-) Mrkni k nějakýmu pracovnímu stolu, myslím, že to bude chtít lano, 4x naostřenou tyč ze dřeva a 4 kusy brahminí kůže.

Jiank co se týče reputace, tak to nevím, možná by na to spíš dokázal odpovědět Powerack, jakožto admin. Já jsem se s takvým problémem nesetkal.

Powerack
Správce
Správce
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Powerack » 20 črc 2019 15:06

Pokud máš reputaci ještě v takovéto hladině, nevěš hlavu. Stráže tě nenapadnou, dokud nebudeš mít alespoň -500. Osobně doporučuji neútočit na rangery a podobné neutrální frakce. Též není dobré se k nim v encounterech přibližovat. Mohou zaútočit, protože tě varovali, abys to nedělal. A tobě tím klesne reputace. Do měst doporučuji chodit se schovanou zbraní. Můžeš ji mít v druhém slotu, ale neměl bys ji tasit. Též to pravděpodobně snižuje reputaci.

Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

Odpovědět