Obrázek

Jen nadávky a hnůj.

Zde můžete diskutovat o všem ostatním, co se netýká přímo hry. Videa vítána. Žádné sprosťárny.

Odpovědět
Powerack
Správce
Správce
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Jen nadávky a hnůj.

Příspěvek od Powerack » 05 črc 2019 11:43

Následující příspěvek od uživatele "No Načo" z facehnoje obsahuje vulgární výrazy a zavádějící informace. Podle mého je to mentálně narušený chudák, co se neumí vyjadřovat bez vulgarismů. Ač spoustě výrazům nerozumím, je mi jasné, že si chtěl jen vylít vztek. Doporučuji se takovým individuím vyhnout pěkně obloukem, nebo se nakazíte jejich tupostí. Jen to poukazuje na to, kam jsou lidé schopní se kvůli své uraženosti a demenci uchýlit.

PS: příspěvek tu už byl, nacpal mi jej do novinek, odkud jsem jej ale přesunul do spamu. Tam nic takového nemá co dělat.

už nikým nectený Pover Pako menovaný hrdzavá suka. neušlo mojej pozornosti tvoje zavádzajúce a nenávistné vyjadrenia na tvojom pomaly umierajúcom sreveru a všetkom s ním spojené. Tvoj pomaly umierajúci server by sa dal prirovnať ku veľmi pomaly umierajúcemu zvieraťu no nie k umierajúcemu levovi ale skorej ku pomaly umierajúcemu ježkovi ktorý si nabodol labku na vlastný pichliač. tvoje správania a prejavy vo mne evokujú správanie frajerky ktorá ta nechala lebo sama nevedela čo vlastne chce a nakoniec si uvedomila že jej vlastne chýbaš. Tak napokon verejne s teba začne robiť kokota a zo seba osudovú ženu (normálne by som napísal femme fatale ale z obáv tvojej zmätenosti si to poslovenčime aj keď viem že tvoja nenávisť voči slovákom je značná Tento môj postoj je založený na tvojich vyjadrenia na slovákov ako o špinavých polácich) no menovaná femme fatale teda osudová žena aby si rozumel je v skutočnosti iba hrdzavá suka. taktiež nemožno opomenúť tvoj rebríček toho prečo si lepši než konkurencia. ešťe k ujasneniu pojmu konkurencia ked sú u teba na servru dvaja až traja hráči a to som ti ešte polichotil a na tom druhom škaredom konkurenčnom servru kde je orientačne 20 viac či menej aktívnych hráčov sa mi nastýka otázka kto je tu konkurencia. ešte k tým 20 hráčom máme podozrenie že jeden z nich si ty na tajnása. Prekusni svoje ego a prestaň robiť zlú krv. túto spravu ti zasielam najprv osobne na fb a následne bude zaslaná ja na tvoj web v rovnakom nepozmenenom znení. ukáž že máš svoje oceľové gule na to aby si ju hneď nezmazal. v princípe sa nemáš čoho obávať aj tak tam nikto nechodí. s pozdravom BumBum
a ak máš komplikácie z porozumením niektorých slovenských slov rád ti ich preložím do Češtiny. otec je Čech posnažím sa a spomeniem si ako sa mluví. cmuk a švác

Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

Odpovědět