Obrázek

Server skoro neviditelný

Volný pokec o této hře a hlavně o tomto serveru. Chcete li diskutovat o jiných serverech, nebo si porovnávat pindíky, jděte o patro níže.

Odpovědět
Dareon
Panic / Panna
Panic / Panna
Jména postav: Dareon

Server skoro neviditelný

Příspěvek od Dareon » 11 bře 2019 13:27

Zdar bando,

natož ,že madbrahmin sleduju čas od času tak tenhle projekt je skoro neviditelný. Nejspíš by to chtělo trochu reklamy. Zkusim na FB. Jelikož myšlenka tohohle typu se mi setsakra líbí. Na WoWku jsem strávil X dní hraciho času.

Powerack
Správce
Správce
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Powerack » 16 bře 2019 20:10

Server je téměř neviditelný, uznávám, ale odmítám za reklamu platit. Pokud to někoho vůbec ještě zajímá, má možnost o hře dát vědět ostatním. Je jedno, jakými cestami, pokud to nebude nezákonné.

Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

worldremaker
První zářezy
První zářezy
Jména postav: worldremaker

Příspěvek od worldremaker » 09 dub 2019 14:52

The best advertisement for every FOnline is the Status of working server. You can insert your status at riget.info by sending an e-mail to Cpt. Rookie (probably also czech).

Here's the script failure at main site of fonline.cz - every guest is insta banned there what really sucks and ends the concern about this FOnline.

The second place is for social media portals like FB or VK. Both have the FOnline profile and you can create your own for free, f.ex. I don't pay anything for FOnline: Aftertimes fanpage. The only problem is that here you have the another time-eater.
Additionally you can create own channel at YouTube for presentation current in game events, features, etc.

It's really enough for advertisement of this game.

You can write to me in Czech language.

Powerack
Správce
Správce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Powerack » 10 čer 2019 23:28

Omlouvám se, že reaguji opět tak pozdě. Dříve jsem si tohoto tématu nevšiml. Tedy nevšiml jsem si nového příspěvku.

Kontaktoval jsem Cpt. Rookie pomocí mailu. Doufám, že brzy odpoví. Byla by to dobrá reklama.

Každopádně díky za tip.

Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

TimeToDie
Panic / Panna
Panic / Panna
Jména postav: TimeToDie

Příspěvek od TimeToDie » 19 črc 2019 04:57

Tak jsem tady, nahodou jsem nasel tento link, kdyz jsem si po letech vzpomnel na Fonline. Jsem zvedav, na kolik lidi se to tady vytahne :D Kde jsou ty casy kdyz se spoustel prvni server a bylo na nem ze startu 700 lidi. Taky jsem cetl, ze na podzim se ma rozjizdet Fonline 3, myslel jsem, ze uz to nebude nikdo drzet pri zivote, skoda, chtelo by to porad alespon 300 lidi na serveru :D

JohnWick
Překladatel
Překladatel
Jména postav: JohnWick; JohnWickCZ; Spravce

Příspěvek od JohnWick » 19 črc 2019 15:54

Ahoj, je to tak, zatím nejsme moc profláknutý, ale pracujeme na tom. :-) Jinak pokud bys měl chvilku, tak můžeš tento projekt podpořit na https://www.databaze-her.cz/hry/fonline ... novejsich/ . ;-)

Godric
První zářezy
První zářezy
Jména postav: Godric

Příspěvek od Godric » 20 črc 2019 09:57

Server samozřejmě nemá budoucnost pokud si nezařídí patřičnou reklamu která povede k zisku nových hráčů tedy těch kteří nyní nehrají fonline protože těch je zkrátka zatraceně málo. tenhle server snad dokonce ani nemá patřičný channel na discordu nebo jsem ho prostě nedokázal nikde oběvit … když nejste na discordu tak prostě nejste přes to nejede vlak. Discord to je ta nejlevnější a nejmenší reklama kterou pro tuhle srandu můžete udělat třeba bych vám pak přibrnknul hráče z fonlinu 2 ale bez toho to dnes nejde... když se k tomu nedohrabete snad kvůli nějakým předsudkům nebo něčemu podobnému tak jaký má smysl tohle všechno vůbec dělat. je to jednoduché děláte server pro lidi nebo jen pro sebe. dnes nezáleží na obsahu ve fonlinu všechno jsou to nakopírované 3 verze fonlinu se stejným nebo pozměněným obsahem a všechno je to fajn ale když to nikdo neumí prodat nemá vůbec ale vůbec žádný smysl znovu kopírovat.

Godric
První zářezy
První zářezy
Jména postav: Godric

Příspěvek od Godric » 20 črc 2019 10:13

A ještě taková jedna drobnost z hluboka se nadechněte a zamyslete nad českým hráčem který budto dodnes hraje fonline a nebo se o fonline zajímá nejspíš si totiž chtě nechtě musel projít desetiletou historii na ruzných fonline serverech a pokud nehrál pod mou vlajkou tak byl nucen se tu angličtinu prostě naučit ani neví jak ale má ji a česká lokalizace tudíž už není figurujícím důvodem proč hrát jiném serveru také jelikož ten quest za tech 10 let pravděpodobně jednou už dělal a tak nemá logickou potřebu dělat ho znovu bude ho zajímat pvp to je pro většinu dodnes existující fonline komunity první a poslední věc která ji drží tak nějak pohromadě na jednom možná dvou serverech.. kdysi mi můj starý přítel Rilwen možná ho někdo znáte spočítal že bez pvp má fonline nabízí 2 měsíce herní zábavy a má pravdu..

JohnWick
Překladatel
Překladatel
Jména postav: JohnWick; JohnWickCZ; Spravce

Příspěvek od JohnWick » 20 črc 2019 11:07

Díky za tvůj pohled na věc, radu a názor. :-) Co jsem se bavil s adminem a osobně doufám, že se věc nijak nezměnila a výhledově ani nezmění, tak server vznikl primárně pro CZ/SK komunitu hráčů Fonline. Uvědomujeme si, že těch hráčů není moc. Dny kdy Fonline zažívalo boom jsou ty tam. Nicméně pevně věřím, že se pořád najde komunita "tatíků", co si rádi přijdou zahrát. Sám se považuju za jednoho z nich. Jsem přesvědčen, že byť je hra staršího data a některý herní prvky jsou krkolomný, tak si může najít fanoušky i dnes v řadách mladších hráčů. Především svojí rozmanitostí, promylšeností, provedením a grafickým zpracovnáním, který pro mě osobně má neskutečný kouzlo a nádech funkční nostalgie. O Discordu se klidně s Powerackem pobavím, je to rozumnej chlapík a pokud by to mělo mít za následek zvýšení počtu aktivních CZ/SK hráčů jedině dobře. Troufnu si teď mluvit i za něj, když napíšu, že server je pro Čechy, Moravany, Slezany a Slováky a překlad do češtiny je jedna z věcí, kterou se lišíme od ostatních, byť za cenu toho, že se staneme spíš rodinným-přátelksým prostředím, než semeništěm playerkilleru z celé Evropy. Díky adminovi máme plně funkční fórum, aktualizované stránky a uvažujeme i nad reklamou na ostaních portálech (viz. madbrahmin.cz; databaze her; aj.). Projekt sleduju delší dobu a vím, že se statiskticky rozrůstáme, podle mě je vlak rozjetej správným směrem a nabírá na rychlosti. :-)

Powerack
Správce
Správce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Powerack » 20 črc 2019 15:01

Děkuji všem za projevené názory. Jak zde již zmínil John Wick, server děláme hlavně pro CZ / SK komunitu, jako takový domácí server pro našince. Všiml jsem si, že se zde objevuje dost hráčů, kteří by rádi hráli na cizím serveru, ale angličtina jim nevoní. Právě pro takové je server určen primárně.

Nejsem nakloněn tomu, aby se zde objevovali PK z Ruska či Polska, nebo nějací trollové. Takové hráče by snad nechtěl mít na serveru nikdo. Též nejsem nakloněn podvodníkům (cheaty / skripty / boti), kteří hru kazí ostatním. Ano, jistou automatizaci můžete využít, například otroci v dolech jsou automatizovaný nástroj pro ulehčení práce. Skripty, boty a další pomocné nástroje ale nechte spát. Pokud budete mít něco bez práce, možná si tím nakrmíte ego, ale hra pro vás ztratí jakýkoliv význam.

Řešili jste zde Discord. Ano, vím, že to bude znít divně, ale jsem staršího data narození a jsem zvyklý na TS, Mumble, Skype a další podobné starší komunikační prostředky. Pochopitelně nejspíš nebude větší problém něco takového zařídit, ale v tuto chvíli ještě není vše připraveno. Neříkám, že v budoucnu se vlastního discord "serveru" nedočkáte, ale nebude to hned.

Poslední věc, ke které se vyjádřím, je reklama. Ano, nějakou máme. Podívej se na www.madbrahmin.cz, první odkaz nahoře vede na článek o serveru. Ano, je staršího data a psousta lidí jej již přečetla, ale třeba se najde nějaký zvědavec, který se díky tomu připojí a to je bodík pro server. Další reklamu řeším s chekotayem. Uvědomte si, že je to už také dospělý člověk a nemá vždy čas. A pochopitelně jsem, nebo budu v kontaktu i s dalšími podobně zaměřenými servery, se kterými případně reklamní plochu vyměním. Nám by totiž pomohla i malá ikonka na některém trochu známějším serveru.

Vlak je se rozjíždí. Ještě není pozdě nastoupit, či vystoupit... ;)

Odpovědět