Server jede na prázdno, návštěvnost mizivá. Pokud to takto bude pokračovat dál, bude nutné jej vypnout. Díky za pochopení.

Server skoro neviditelný

Volný pokec o této hře a hlavně o tomto serveru. Chcete li diskutovat o jiných serverech, nebo si porovnávat pindíky, jděte o patro níže.

Odpovědět
Dareon
Panic / Panna
Panic / Panna
Jména postav: Dareon

Server skoro neviditelný

Příspěvek od Dareon » 11 bře 2019 13:27

Zdar bando,

natož ,že madbrahmin sleduju čas od času tak tenhle projekt je skoro neviditelný. Nejspíš by to chtělo trochu reklamy. Zkusim na FB. Jelikož myšlenka tohohle typu se mi setsakra líbí. Na WoWku jsem strávil X dní hraciho času.

Powerack
Sniper
Sniper
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Powerack » 16 bře 2019 20:10

Server je téměř neviditelný, uznávám, ale odmítám za reklamu platit. Pokud to někoho vůbec ještě zajímá, má možnost o hře dát vědět ostatním. Je jedno, jakými cestami, pokud to nebude nezákonné.

Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah, překládat texty a hlavně radit a pomáhat nováčkům. Pokud mne potkáte ve hře, je dost pravděpodobné, že se nebudete nudit.

worldremaker
První zářezy
První zářezy
Jména postav: worldremaker

Příspěvek od worldremaker » 09 dub 2019 14:52

The best advertisement for every FOnline is the Status of working server. You can insert your status at riget.info by sending an e-mail to Cpt. Rookie (probably also czech).

Here's the script failure at main site of fonline.cz - every guest is insta banned there what really sucks and ends the concern about this FOnline.

The second place is for social media portals like FB or VK. Both have the FOnline profile and you can create your own for free, f.ex. I don't pay anything for FOnline: Aftertimes fanpage. The only problem is that here you have the another time-eater.
Additionally you can create own channel at YouTube for presentation current in game events, features, etc.

It's really enough for advertisement of this game.

You can write to me in Czech language.

Odpovědět