Obrázek

Známé chyby

Zde můžete nahlásit chyby ve hře. Doporučuji přiložit i důkaz ve formě screenů, nebo videa.

Pravidla fóra
Zde je několik pravidel, které by bylo dobré dodržovat.

1.: Pro každou nalezenou chybu je potřeba vytvořit nové téma.
2.: Je nutné přesně popsat, kde se vám chyba stala a jak k tomu došlo.
3.: Hlášení je vhodné okořenit nějakým tím obrázkem, nebo videem ze hry.

Pokud pravidla nedodržíte, dovolím si téma uzamknout bez nutnosti na ně nějak reagovat.
Zamčeno
Powerack
Správce
Správce
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Známé chyby

Příspěvek od Powerack » 15 úno 2019 18:30

Zde je seznam chyb, o kterých vím a které není třeba hlásit:

Popisy postav - Může se stát, že narazíte na špatný popis NPC postavy (přehozené pohlaví).
Překlady - V překladech jsou sem tam překlepy a pravopisné chyby. Nemusíte na ně upozorňovat. jakmile na ně narazím, opravím je.
Karavany - Existuje velmi nízká šance, že při cestě s karavanou NPC vedoucí karavanu spawnuto do zdi a karavanu nebude možné dokončit. Pokud na takovou chybu narazíte, je vhodné ji nahlásit. Potřebuji však znát ID mapy, takže nejlépe je to řešit pomocí rádia ve hře. Naslouchám téměř neustále na kanálu 0. Prozatím jsem o této chybě slyšel jen jednou z druhé ruky a nemám ji proto ověřenou.

Další budou přibývat, jak na ně budu ve hře narážet. Doporučuji ale veškeré chyby hlásit. Časem se snad podaří vymýtit tu rýmičku, kterou hra trpí.

Toto téma slouží pouze k informování hráčů o známých chybách. Nelze sem přispívat. Naleznete li chybu, nahlaste ji vytvořením nového tématu v této sekci.

Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

Zamčeno