Obrázek

Glow - středně obtížný dungeon

Podrobný průvodce po dungeonech. Co, kde a jak. Vše najdete tady. Téma pouze pro čtení. Máte li nějaké otázky ohledně dungeonů, založte si téma ve volné diskusi.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Powerack
Správce
Správce
Příspěvky: 62
Registrován: 15 úno 2019 17:01
Bydliště: Praha
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Glow - středně obtížný dungeon

Příspěvek od Powerack » 17 čer 2019 17:50

Glow, neboli kráter. Díra v zemi, několik nebezpečných nepřátel a všude spousta radiace. Tak by se dal s jistou nadsázkou shrnout tento dungeon.

Do tohoto dungeonu není radno se vypravovat jako jednotlivec. Je dost pravděpodobné, že si vás zde vyčíhnou ostatní hráči a tak, až se budete vracet s plným báglem kořisti můžete zjistit, že vám na hlavu míří jiný hráč. Nejlépe je tedy cestovat ve skupině alespoň tří hráčů a krýt si navzájem záda.¨

V tomto dungeonu na vás čekají hned dvě zkoušky. První z nich je všudypřítomná radiace, takže je nutné se zásobit RAD-X a RADAWAY. Druhou jsou pak celkem nebezpeční nepřátelé v podobě robotů.
Roboti jsou zde ve dvojím provedení. Na úvodních patrech vás budou obtěžovat levitující očka s elektrickými zbraněmi. Dejte si pozor, aby vás neobklíčili, protože i když rány od jednoho nejsou nic moc, ve skupince udolají i hráče v CA MK II. Doporučená zbraň: HK CAWS a EMP munice.
Níže se můžete setkat s těžšími roboty, kteří mají gatlingy a raketomety. I jeden obvykle znamená velkou ztrátu HP, takže je dobré mít po ruce superstimpaky a hlavně nějakou zbraň, která rozdává větší poškození. Gatling Avenger by měl být tedy dostačující. Chybu ale neuděláte ani s Pancorem a EMP municí.

Co vás čeká dále? V jednom patře je nutné provizorně opravit a uvést do porvozu generátor, abyste se dostali v jiném patře ke skříňkám s vzácnými itemy. V těchto skříňkách je mimochodem možné najít i PA.

Až se budete vracet zpět na povrch a opouštět lokaci, bude nejspíš nutné znovu zneškodnit nepřátele v patrech, kterými jste již prošli, protože se pravděpodobně začali znovu spawnovat (to víte, roboti mají samoopravovací mechanismus a i když do nich nasypete stovky nábojů, po čase prostě znovu vstanou). Je dobré mít též u vstupu, nebo v prvním podlaží někoho, kdo vás varuje před dalšími nečekanými příchozími, abyste nebyli překvapeni při opouštění dungeonu.


Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

Odpovědět