Obrázek

Profese

Zde naleznete podrobného průvodce začátkem hry a základní informace, které je dobré znát. Téma pouze pro čtení. Pokud máte k něčemu připomínky, vytvořte téma ve volné diskusi.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Powerack
Správce
Správce
Příspěvky: 62
Registrován: 15 úno 2019 17:01
Bydliště: Praha
Jména postav: Admin Powerack www.fonline.cz
Kontaktovat uživatele:

Profese

Příspěvek od Powerack » 10 črc 2019 03:27

Předpokládám, že zátek máte vyděláno / nakradeno / nalezeno již celkem dost. Nyní se pojďme podívat na to, jak je co nejvýhodněji investovat. Určitě jste si všimli, že se správným poměrem surovin si můžete vyrobit vlastní vybavení, ať už jde o zbraně, střelivo, úložné prostory, chemikálie či pasti. K tomu, abyste využili svůj potenciál na maximum, je potřeba se na některé profese specializovat.

Pojďme se tedy podívat, kde se dají určité profese získat, jakou sumu a schopnost budete potřebovat.

Obrázek


Z obrázku výše je jasné, že profese stojí nejen zátky, ale i zkušenostní body v určitých schopnostech. Aby to nebylo tak jednoduché, pro některé úrovně profesí se celkem projdete po mapě, což znamená, že si vyšlápnete třeba do Vault City, nebo jiných městeček na severní straně mapy. Nyní se podíváme, kam přesně je pro jakou profesi nutné zajít.

Obrázek
Obrázek

Jakmile budete mít své vybrané profese na maximální úrovni, budete moci vyrábět ještě lepší zbraně, střelivo či drogy. Na výrobu některých těchto věcí bude potřeba Advanced Workbench (je v každém stanu, ale naopak není v žádné bázi).

Tabulka je lehce oříznutá a nesedí o pár pixelů. Důvodem je kopírování jako obrázek z původního umístění na webu www.fonline.cz.


Jsem amatérský překladatel, mapper a skripter tohoto serveru. Sem tam i šroťák. Baví mne jak hru hrát, tak pro ni vytvářet nový obsah a občas i překládat texty.

Uživatelský avatar
JohnWick
Překladatel
Překladatel
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2019 11:03
Jména postav: JohnWick; JohnWickCZ; Spravce

Příspěvek od JohnWick » 10 črc 2019 13:46

Díky, to se hodí :-). Je fajn to mít všechno pěkně pod jednou střechou na fóru, přehledně a hlavně hezky česky. ;)Odpovědět